חיפה 30-9-2007

 

רעיות ואחי היקרים,

 

החגים בעיצומם. ומכאן לא רק שנה טובה מוצלחת ובריאה אלה גם שנה מסונית מהנה ופורייה.

 

אני מבקש קודם לכול לאחל לכול אחינו החולים שיבריאו.

למנשה בצרי ,אליהו דורא, דני גושן , יעקב ויצמן ,דני דורון, אליהו פרידמן ,אריה חונן , דני טל ומיכה אבן צור החלמה מהירה ומלאה.

 

חודש ספטמבר התחיל בעבודה בדרגה השלישית עבודה שתיזכר בזכות לקחים יוצאים מהכלל של כל העושים במלאכה.

וזה לא המקום לפרט שמות אבל חובה לציין שכולם היו , כמובן, אחי לשכת ראובן. גם הנשיא הגדול לשעבר , אפרים פוקס , שהיה נוכח בעבודה התקשר אלי ביום למחרת והודה לי על עבודה יוצאת מהכלל.

אני מבקש לשמור על המומנטום.

 

בשמיני לחודש התאספנו לארוחת ערב חגיגית עם הרעיות והרמנו כוסית לכבוד השנה החדשה. תודה לכל אלה שהיה להם יד ורגל בארגון הערב ובמיוחד לועדת האירועים של הלשכה.

 

היום , השתתפו אחים בצעדה המסורתית ע"ש טליה המאורגנת על ידי קרן טליה למען ילדים כבר 3 שנים ברציפות לזכרה של טליה היימן בתם של מוריס ומרלין היימן שנפטרה בצורה כל כך טרגית בתאונת דרכים. ( מוריס ובנו הם אחים בלשכת הר הכרמל ) היות והקרן הזאת עובדת בשיתוף עם המרכז לקידום למידה שאיתם יש ללשכתנו קשר הדוק של שנים יוצא איפה שאנו גם סוגרים כאן מעגלים.

 

יבורכו אלה שהשתתפו.

חודש עמוס לעייפה מחכה לנו. אני מקווה כי הנסיעה לרומא , שמהווה את אחד מרגעי השיא בכל הקשור לפעילויות הלשכה השנה תהיה אכן מוצלחת בכל הבחינות. לאלה שלא נוסעים תינתן בודאי הזדמנות להכיר את האיטלקים

בבוא העת כשהם יבואו לישראל סביר להניח כבר בשנה המסונית הבאה.

אני מבקש להזכיר לכול האחים כי לשכת מנורה עובדת בתאריך 7 לאוקטובר ושיש לנו מחויבות כלפיהם. אנא בואו לעבודה שלהם וניתן לאחי הלשכה שלהם את ההרגשה שאנו איתם לכל אורך הדרך.

 

התקבל אישור רשמי של הנשיא הגדול לקידושי נשיא בתאריך 11 לדצמבר שנה זו.

 

עוד דבר אחד לפני סיום - שפרו את כושרכם לקראת יום הכיף המשותף לנו וללשכת יעקב כספי ב- 13 לחודש אוקטובר.

 

המשך פעילות מהנה

  אילן רייזנר ..

נשיא לשכת ראובן מס' 1 חיפה .