חיפה 2007–01–28

רעיות יקרות ואחים יקרים ,

 

"משפחת" ראובן כולה קיבלה בתדהמה את הידיעה על מותו של אייל קויתי בנם של כרמלה ויוסף היקרים.

אין מילים לנחם את המשפחה שאיבדה את בנם האהוב.

 

בלילה האחרון של שנת 2006 חגגנו, רקדנו, שתינו ואכלנו בביתם של מירי ואליקים שכרגיל אירחו אותנו עם כל הלב. להם התודות והברכות.

 

אני מבקש להודות לכל האחים שנענו לבקשותיי והשתתפו בעבודות של הלשכות האחיות במרוצת חודש ינואר ופיארו את ההיכלים. אנו בטוח כי נדע להתמיד וכולם יבואו על שכרם.

בעוד יומיים ישתתפו רבים מבין האחים בטקס קידושי הנשיא הגדול. פעם בשנתיים בוחר לו המסדר אח שיעמוד בראשו והפעם נבחר האח מ.מ. יצחק זינו לתפקיד המכובד ביותר. כל אחי לשכת ראובן מאחלים לאיציק זינו הצלחה בתפקידו זה . לשכת ראובן מברכת גם את האח המ. דוד קסטל לקבלת תפקידו כמפקח אזורי (בדרך לתפקיד של נשיא גדול? ) ואת האח המ.מ. מוטי קמעו שימשיך בתפקידו הבכיר כגזבר גדול. ברכות גם לאחים היקרים מנשה בצרי, דוד כלפון ומיכה אבן צור על תפקידיהם בלשכה הגדולה.

 

אני מבקש להודות לכל האחים על עבודה מיוחדת וקולחת שהתקיימה ביום השלישי השני של חודש ינואר.ניכר, כי החזרות עזרו . ניכר , כי עבודות ההכנה עזרו - ההיכל היה מלא והשולחן הלבן היה חגיגי מאוד ורב משתתפים.

אני מאחל לאח החדש , דני טל , הצלחה בחייו המסונים ואני בטוח כי התקדמותו בסולם הדרגות תהיה מהירה.

לאור היענות מועטה נאלצנו לבטל/לדחות את הטיול לגליל התחתון. אין ספק כי וועדת האירועים תצטרך להפיק לקחים ותדאג להבא להיענות מוגברת יותר .

אנחנו לא מרימים ידיים – וכבר ביום שבת הקרוב , ט"ו בשבט, ניפגש ונהנה בחיק הטבע על ילדינו וחברנו אם מזג האוויר יאפשר .

אני מבקש כבר עתה להזכיר לכווווווווווווולם כי מסיבת פורים תהייה בבית דבורה וגבי עזרא

ביום שישי 2 למרץ ועל כך תקבלו עוד פרטים. תתכוננו למשהו אחר!  

 

משך פעילות מהנה

  אילן רייזנר .

נשיא לשכת ראובן מס' 1 חיפה .